Esenciální oleje

Esenciální oleje v kostce

Až příště pojedete okolo pole čerstvé máty nebo borovicovým lesem, zhluboka se nadechněte – právě zakoušíte duši lahodící sílu esenciálních olejů. Ale esenciální oleje jsou více než jen krásné vůně. Tyto účinné výtažky z rostlin jsou Vaší cestou k přirozené kráse, kterou Vám pomůžeme objevit.

V průsečíku špičkového výzkumu a tradiční moudrosti Vám přírodní řešení společnosti Young Living umožňují vyhýbat se kontaktu s chemikáliemi, obohatit svůj život a získat zpět svou přirozenou krásu.

IMG_9748000094

O esenciálních olejích

V našich výrobcích se využívají pouze ty nejčistší esenciální oleje získané šetrnou parní destilací a lisováním za studena.

Oleje jsou jednodruhové i směsné. Ať oleje používáte v aromaterapii  kosmetice, nebo při péči o domácnost, každou stránku našeho běžného živoata lze obohoatit a zpříjemnit zařazením esenciálních olejů.

 

Esenciální oleje pro vyváženost

Esenciální oleje mají jedinečnou schopnost upokojit mysl a povznést ducha. Pociťujete příliš málo klidu? Pojďte objevovat, jak Vám naše čisté esenciální oleje a pečlivě připravené směsi pomohou nově nastolit rovnováhu a mír ve Vašem životě.

Rozprašováním, přímou inhalací nebo masážemi mohou naše výrobky vnést do Vašich dnů vyváženost a jistotu. Pečujte o své duševní, duchovní a emoční já pomocí nádherných vůní rostlin z celého světa.

Jste připraveni relaxovat? Zasloužíte si to.

IMG_9745000092

Duchovní zdraví

Uklidňující účinek esenciálních olejů se dlouho využíval při náboženských obřadech pro povznesení mysli a odblokování emocí. Naše čisté esenciální oleje jsou ideální pro obohacení Vaší duchovní praxe, když následující meditativní esenciální oleje používáte k rozprašování nebo přímo inhalujete: 

  • Posvátný kadidlovník
  • The Gift
  • 12 Oils of Ancient Scripture neboli 12 olejů pradávné receptury

 

Duševní wellness

Cítíte se v koncích? Objevte mocný účinek těchto směsí esenciálních olejů, které jsou vytvořeny tak, aby Vám pomohly objevit Váš skutečný potenciál a osvobodit se od starých zvyků

  • Sada Feelings
  • Valor Roll-On
  • Směs esenciálních olejů 

 

Emoční wellness

Mnohé oleje lze použít třeba k vytvoření pozitivního emočního stavu a navození prostředí relaxace na konci dlouhého dne. Tyto čisté esenciální oleje mají jedinečnou schopnost nastolovat emoční vyváženost tam, kde to jiné, méně čisté oleje nedokážou: 

  • ​Valor
  • Release
  • Joy
  • Máta

 

Esenciální oleje u Vás doma

Udržujte svůj domov čerstvě vonící a bez zatuchlého vzduchu pomocí zdravých řešení čištění vzduchu. Naše špičkové difuzéry Aria™ a nově konstruovaný domácí difuzér umožňují, aby čištění vzduchu ve Vaší domácnosti bylo jednoduché a pohodlné, bez nutnosti používat aerosolové rozprašovače plné chemikálií.

Jednoduše přidejte 10–20 kapek směsi Thieves® Peace & Calming nebo Purification do svého rozprašovače a nechte tyto čisté a osvěžující vůně naplnit Váš domov.

 

Raindrop Technique

Masáž spojená s 9 oleji Young Living – oregáno, tymián, basalka, majoránka, valor wintergreen, cypress,  pepermint, aroma siez.

Technika je jedním z nejbezpečnějších , neinvazivních režimů pro zdraví páteře. Je zároveň neocenitelá metoda napomáhající ozdravnému procesu zevnitř pomocí vnější aplikace esenciálních olejů.

cena 60-90min     1200 Kč

IMG_9760000101