Metoda Lucia Torri Cianci

Tato METODA pochází z Itálie , i když vychátí z tradiční čínské medicíny pěti elementů.

lucia

Učí nás, že hlavním nepřítelem není estetická nedokonalost či vada, ale že ze všeho nejdůležitější je pochopit sebe sama, pohlédnout do svého nitra a odhalit důvody, proč se necítíme dobře. Je pouze na našem rozhodnutí, zda chceme něco změnit. Naše tělo je připraveno na záchrannou masáž, na krém či esenci, které pomohou vyřešit problém – na znovuzrození. Jedna malá osobní apokalypsa, na kterou přistoupíme s jediným záměrem: probuzení naší existence.

 Ruce maséra přemění nechuť k životu na pohyb, na změnu. Jeho ruce nám umožní procítit chuť křičet, potřebu mluvit, nezbytnou schopnost žádat, instinktivní pláč a proč ne, i potřebu utéct z prázdnoty života nebo ze života příliš plného. Aby ruce byly ve své práci efektivní, potřebují k tomu Metodu. Při prvním setkání pokládáme základy Metody. Odhalujeme první vztahy mezi pocity, emocemi, somatizacemi a estetickými nerovnováhami. Pevně věříme, že je třeba nejprve vyřešit vnitřní nepohodlí a teprve poté můžeme pracovat i na estetické vadě. 

 

Důležitost těch dlaní, které se naučily psát na tělo příběhy se šťastným koncem. 

Pro potřebu Metody byly vytvořeny výrobky, které působí na tkáních, na emocích, na blocích a náladových tekutinách. 

 

Diagnostikujeme na chodidle

Chodidlo k nám promlouvá nejen prostřednictvím bolesti, zkřivených prstů, vrásek nebo jinak zabarvených částí. Jaký je rozdíl mezi  mozolem, ztvrdlinou, fibrózou? Co znamená bradavice, proč vybočí palec, co chce říci mozol na horní straně prstů nebo po straně palce? A jaký význam má zesílený nebo zarostlý nehet? Studená a vlhká chodidla mají stejný význam jako suchá a chladná? A prsty jsou všechny stejné nebo každý představuje něco jiného? A jak s tím vším souvisí emoce? Jaké emoce?

Po diagnostice pracujeme na těle tvz. odlepovaci masáží ze předu(dermalgie) , ze zadu(metamer) a čistíme potřebná místa  s esencemi, krémi a dušemi.

 

 
968